Zbavte sa ochlpenia pomocou dokonalej laserovej epilácie


Laserové odstránenie chĺpkov je považované za elitnú procedúru, ktorej cieľom je získať hladkú pokožku na tele, čím ju ušetríte od dôsledkov domáceho odstránenia chĺpkov, ako je holenie, vytŕhanie a odstránenie s voskom.

Prečo je tento postup tak populárny?

Je to spôsobené tým, že pomocou laserového lúča môžete spomaľovať a v niektorých prípadoch dokonca úplne zastaviť rast nežiaducich vlasov. A laserové odstránenie chĺpkov sa môže vykonávať na akejkoľvek časti tela. Treba mať na pamäti, že účinnosť postupu môže byť odlišná, pretože na rôznych častiach tela majú chĺpky odlišné vlastnosti (farba, hrúbka, tuhosť, hustota). Pre modernú laserovú epiláciu to ale nie je žiadny problém.

Na koho sa spoľahnúť?

V súvislosti s odstraňovaním nežiaduceho ochlpenia, vzniká otázka: Na koho sa s týmto problémom obrátiť? Nie je pochýb o tom, že vaše zdravie musí byť aj tu sledované odborníkmi, takže radšej absolvujte procedúru odstránenia chĺpkov v lekárskej inštitúcii. Popri tom si môžete dať zjemniť vrásky, ktoré vznikli možno aj v súvislosti s touto situáciou.

Príprava na laserové odstránenie chĺpkov

  • Kontrola u endokrinológov, aby ste videli, ako je pre vás bezpečné použitie epilačného laseru;
  • Je žiaduce vykonať tento postup počas zimnej sezóny, aby sa minimalizovalo podráždenie kože;
  • Po dobu 2 mesiacov pred odstránením ochlpenia epilačným laserom vylúčte akékoľvek odstraňovanie chĺpkov okrem holenia, nepoužívajte ani vosk;
  • Konzultujte epiláciu, ak sa liečite na nejaké ochorenie.

Princíp pôsobenia laserových lúčov počas procedúry je laserové odstránenie chĺpkov : diódový laser vyžaruje tepelnú energiu, ktorá ovplyvňuje melanín obsiahnutý vo vlasovom folikule. Tento postup je bezpečný, bezbolestný a napokon, laserový lúč ovplyvňuje len časť vlasov, nie okolité kožné tkanivá.

Ak splníte všetky požiadavky, výsledok tejto procedúry v spojením s dokonalým oblečením a luxusnými podväzkovými pásmi bude potešením nie len pre oko spokojného partnera. Vyberte si ale kvalitu, od ktorej môžete očakávať len to najlepšie.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!