Zadovážte si najlepší bežiaci pás


Druhy cvičenia sa v každom ročnom období menia. Jeden šport je však možný kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok. Hovoríme o behu. Ten môžete robiť za dažďa, v snehu i v horúčavách. Vonkajšie podmienky však nie vždy lákajú k vybehnutiu z domu.

Preto sme pre vás vybrali skvelý bežiaci pás, ktorý bude vyhovovať každému bežcovi. Navyše si môžete zabehať kedykoľvek sa vám zachce, už sa viac nebudete musieť prispôsobovať počasiu či otváracím hodinám posilňovne. Behať budete môcť z pohodlia domova.

Beh bez hluku

Na trhu je neuveriteľné množstvo bežeckých pásov na domáce použitie, no určite nie je pre vás jednoduché vybrať ten správny. Podľa akých kritérií by ste mali vybrať stroj k sebe domov? V prvom rade dbajte na tichosť pásu. Práve tieto inSPORTline bežecké pásy sú vybavené nehlučným a výkonným motorom, takže nebudete rušiť susedov pod vami a ani nikoho u vás doma, kedykoľvek sa rozhodnete behať.

Navyše má pás inSPORTline aj tlmiace účinky, čím sa znižuje váš odraz. Bežiaca plocha pásu je odpružená, čím sa zabraňujú hlasné odrazy a šetria sa vám kĺby. Vďaka odpruženej ploche je behanie pohodlnejšie a šetrnejšie. Čo určite oceníte na bežiacom páse je možnosť ho zložiť jedným ťahom. Bežecká plocha je široká a dlhá, čím sa znižuje riziko zakopnutia a následného zranenia.

Výsledky sú na prvom mieste

Ak budete používať pás za účelom efektívneho tréningu, prídete si na svoje, pretože súčasťou je aj hrudníkový pás, ktorý vám meria tepovú frekvenciu a podľa vami nastavených cieľov sa vám bude automaticky prispôsobovať rýchlosť, aby ste neprekračovali alebo nešli pod cieľovú tepovú frekvenciu.

Popri behu je dobré zaradiť do dennej rutiny aj posilňovanie. Medzi najlepšie posilňovacie stroje patrí multifunkčné zariadenie, ktorým môžete precvičiť všetky potrebné partie a spolu s behom dosiahnete vytúžených športových cieľov.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!