V Tipsporte sa ešte stále súťaži o množstvo lístkov na MS 2019


V piatok 10. mája vypukne na Slovensku veľký hokejový ošiaľ. Dlho sme čakali a nakoniec sme sa konečne dočkali a čo nevidieť bude Slovensko hostiť ten najlepší hokej. Užiť si pravú atmosféru na zápase našich hokejistov je však náročné. O vstupenky bol enormný záujem a tak sa dostať na veľké zápasy už nie je možné. Je tu však možnosť, ako si vychutnať hokej priamo na štadióne. Tipsport zorganizoval veľkú súťaž o lístky na MS 2019. Viac o tejto akcii sa už dočítate na tejto stránke.

V skupine máme silnú Kanadu, USA alebo aj Fínsko

Slováci odohrajú svoje zápasy v Košiciach, teda v A skupine. Predpokladáme, že bude veľký boj o 4 miesto v tabuľke. Bolo by skvelé, keby skončíme lepšie, aspoň na 3 mieste a vyhneme sa tak zrejme Rusku, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou vyhrá B skupinu v Bratislave. No hlavne nech postúpime aspoň do play off a vo vyraďovacích bojoch sa už môže stať všetko. V našej skupine máme Kanadu, USA, Fínsko, Nemecko, Dánsko, Francúzsko a reprezentáciu Veľkej Británie, ktorú sme porazili 4. mája v prípravnom zápase 6:1.

Ako sme už naznačili, v skupine B, ktorá sa hrá v Bratislave je Rusko, ale aj reprezentácia Česka, Švédska, Švajčiarska. Ďalej je tu Nórsko, Lotyšsko, Rakúsko a Taliansko.

Šampionát odštartujeme 10. mája zápasom s USA

Slováci odohrajú svoj prvý zápas na MS 2019 už v prvý hrací deň. Samozrejme v najlepší možný čas a síce o 20:15 v Košiciach proti USA. Vrámci našej skupiny sa prvý zápas hrá 16:15 a ide o veľmi atraktívny duel medzi Fínskom a Kanadou.

Základnú skupinu B odštartuje zápas medzi Ruskom a Nórskom, o 16:15. Avšak veľmi zaujímavý súboj nás čaká večer, kde si sily zmerá Česko so Švédskom. Samozrejme sa hrá o 20:15.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!