Skutočná pýcha Slovenska sa nachádza v rezorte Podbanské


Príležitostí na relax máte na celom svete naozaj dosť, ale prečo chodiť tak ďaleko, keď si môžete niečo oveľa krajšie užiť aj u nás doma. V Bratislave, Košiciach, Žiline alebo Kremnici nádheru  gotických stavieb a iných historických pamiatok, či krásu mierne drsnej prírody v Tatrách.

Zasnežené vrcholky hôr siahajúce vysoko cez mraky do neba a horské svahy pokryté zeleným kobercom, lesmi, ľadovcovými jazerami a kaskádami vodopádov. Vysoké Tatry sú hlavnou prírodnou atrakciou Slovenska, ktorú môžete nielen obdivovať, ale sa jej doslova aj dotknúť.

Grand hotel Permon****

Jedno z najkrajších ubytovacích a luxusných zariadení vám poskytuje, pri spoznávaní Vysokých alebo Nízkych Tatier, množstvo príležitostí na zábavu a relax. Bazén pre deti aj dospelých, sauna, masáže a vírivka nie sú všetkým, čo si v rámci služieb hotela Permon a víkendového wellness pobytu užijete.

Reprezentatívne priestory

Vysoké Tatry tvoria najvyššiu časť nádherných Karpát. Sú skutočnou pýchou Slovenska. Nachádzajú sa tu ohromujúce prírodné rezervácie, krásne hory, malebné horské doliny, hlboké rokliny, skryté jazerá, ktoré odrážajú okolitý sneh a ihličnaté stromy v najčistejších vodách.

Alebo hlučné vodopády, ktoré sa stávajú ešte hlučnejšími a krajšími, keď sa v tejto oblasti začína topiť sneh. Je tu čistý a zdravý vzduch, ktorý môže nahradiť takmer akýkoľvek liek. Rovnako ako skvelý wellness pobyt „STRESS OFF“ v Tatrách.

Podbanské rezort môžete využiť aj na firemné účely a usporiadať si tu akúkoľvek akciu. Moderný kongres hotel a jeho reprezentatívne priestory s tým nebudú mať najmenší problém.

Kokteil letnej dovolenky

Namiešajte si ho aj vy! Svoj obľúbený nápoj a vyberte si dovolenku podľa toho, čo pre svoje pohodlie potrebujete. S wellness balíkmi v hoteli Permon to určite nebude náročné. Jednoduchý prístup, dokonalá poloha, ideálna cena a tie najlepšie služby, aké by ste mohli od dovolenky očakávať.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!