Pár jednoduchých trikov pre záhradnú oslavu


Ku letu rovnako ako slnko a kúpanie patrí aj grilovanie a záhradné posedenie s priateľmi. Aj táto možnosť sa považuje za jednu z najpríjemnejších aktivít v týchto mesiacoch vôbec. Príjemné posedenie pri dobrom jedle s ľuďmi, ktorých máte radi je pre vás vždy zážitok. Ak ste to ešte neskúsili, potom rozhodne usporiadajte sami svoju záhradnú párty, poradíme vám ako na to.

Trend časov minulých

Inšpirácie pre záhradné oslavy sú naozaj široké, pretože to nie je žiadna veľká novinka. No ľudia si začínajú užívať viac komfortu, ktorý sa k nám dostal aj zo západu. Hranice sa otvorili, tak prečo by sme si nemohli niektorý štýl osvojiť aj my. Párty v záhrade bola súčasťou života šľachty a okrem prehliadky dobrého jedla znamenala tiež prehliadku nádherných rób, ale hlavne aj vkusu hostiteľov, ktorí ladili záhradu podľa určitej témy. Dnes je to oveľa jednoduchšie, prostredníctvom webových e-shopov si vyberiete záhradný stan a ostatné doplnky z pohodlia domova, čím vám na iné vybavovanie ostane viac času.

Každé rozhodnutie je na vás

Tiež by ste si mali dať záležať na výbere obrusov, jedálenského servisu a osvetlenia, ktoré bude v nočných hodinách bezpochyby potrebné. Nie je nutné, aby ste hneď vybrali servis po starej mame,  usporiadať môžete štýlovú party s plastovým riadom, avšak malo by vám všetko ladiť ako dokonalý rám na obraz. Ak sa rozhodnete pre plast, oceníte ľahké upratovanie po skončení party, kedy všetok použitý riad jednoducho vyhodíte do popolnice, samozrejme v rámci dodržovania recyklácie.

S porcelánovým  riadom budete mať podstatne viac práce a možno budete musieť počítať aj škody, pretože sa niečo určite rozbije. Pod nožnicovým altánkom by však mali ostať niektoré veci dobre uchránené pred nepriazňou počasia, preto si ho rozhodne zaobstarajte.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!