O zubnej ambulancii Dent32


Ešte ste nepočuli o Dent32? Tak zbystrite pozornosť. Jedná sa o dentálnu kliniku sídliacu v Slnečniciach v Bratislavskej mestskej časti Petržalka. Okrem štandardných dentálnych služieb poskytujú aj zubnú hygienu, bielenie zubov, estetickú stomatológiu, konzultácie a starostlivosť o najmenších detských pacientov.

Individuálny, citlivý a priateľský prístup, dlhoročné skúsenosti a nadštandardné vybavenie je znak záruky kvality, ktorú oceňujú okrem miestnych a zahraničných pacientov aj rada prominentov.

Majiteľom kliniky je člen Slovenskej komory zubných lekárov MUDr. Martin Jakubek, ktorí spolupracuje s inými špecialistami v oblasti zubného lekárstva.

Hlavným benefitom tejto kliniky je, že okrem štandardných dentálnych ošetrení vykonávajú aj zložitejšie stomatologické zákroky, ktoré si vyžadujú celkovú anestéziu a lekára, ktorý sa špecializuje na danú problematiku.

Ak chcete predísť nepríjemnostiam so zubami a bolesti, nezabúdajte na prevenciu. Okrem pravidelného čistenia zubov by ste mali absolvovať 1x ročne preventívnu prehliadku a 2x ročne dentálnu hygienu.

Dentálna hygiena je jeden z najpríjemnejších zákrokov, ktoré na klinike vykonávajú a odporúča ju aj veľa spokojných klientov.

Jedná sa o modernú metódu starostlivosti o zuby, ktorá má preventívny a liečebný charakter.

Inými slovami povedané, dentálna hygiena je profesionálne čistenie zubov, ktoré doma jednoducho sami nezvládnete. Taktiež môžeme povedať, že dentálna hygiena je v dnešnej dobe prvotná prevencia proti vzniku zápalov ďasien a zubných kazov, ktoré nám znepríjemňujú život.

Jej hlavným účelom je teda zabrániť vzniku ochorení týkajúcich sa ústnej dutiny.

Preto ideálny spôsob ako ochrániť vaše zuby, je absolvovanie dentálnej hygieny v pravidelných 6 mesačných cykloch.

Ak by ste sa rozhodli na klinike Dent32 absolvovať zubnú hygienu, pripravte sa na niekoľko bezbolestných procedúr, ktoré určite stoja za to.

Pri profesionálnom čistení zubov sa okrem samotného čistenia vykonáva aj:

  • odstránenie zubného kameňa
  • odstránenie povrchovej pigmentácie
  • pieskovanie (takzvané Air Flow)
  • vyleštenie zubov (takzvaný Polishing)
  • odhalia sa zubné kazy

Záver tejto procedúry spočíva v individuálnej inštruktáži. Inými slovami, dentálna hygienička vás naučí ako sa správne starať o svoje zuby. Dôležitý je predovšetkým individuálny prístup, pretože tvorba zubného kameňa a plaku je u každého individuálna.

Neexistuje všeobecný návod na to, ako si správne čistiť zuby.

Jednoducho povedané, je potrebné aby ste absolvovali profesionálnu dentálnu hygienu aspoň dvakrát ročne, preto sa objednajte a príďte. Určite budete prekvapení, čo všetko sa o vašich zuboch dozviete.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!