Nevšedné zážitky zachytené s dokonalým Ulefone


Ak patríte k vyznávačom modernej techniky a noviniek v tomto svete, určite budete vedieť niečo aj o značke Ulefone. Veľmi šikovný, praktický a najmä vysoko odolný mobilný telefón, s ktorým neprídete ani o tie najviac adrenalínové zážitky.

Napríklad ani so vstupenkami na zápase Realu Madrid, na ktorý ste sa rozhodli vybrať s najväčšou športovou cestovnou kanceláriou. V takýchto momentoch je naše telo zaplavené emóciami a energiou, ktorá sa nie vždy dá ovládať. Prejavy správania sa potom môžu odraziť na používaní vecí v našej blízkosti. Preto by ste mali mať po ruke vždy tú najlepšiu výbavu.

Čo je Ulefone?

Nie všetkým môže byť toto pomenovanie známe. Bežní ľudia vkladajú svoju dôveru do štýlu a luxusu, ktorý ale ani v tomto prípade nechýba, málo kto o tom ale vie. Kúpte si Ulefone budete milo prekvapení!

Jeho výkonný hardvér je schopný zvládnuť aj tie najnáročnejšie hry, filmy a aplikácie.  Niekoľko palcový HD IPS displej vám umožní vychutnať si všetky médiá v ohromujúcej kvalite a živých farbách. Štandard s certifikáciou IP68 a technológiou Gorilla Glass 3, robí telefón odolný proti vode, prachu, poškriabaniu. Výkonný fotoaparát umožňuje robiť úžasné snímky aj pod vodou.

Treba si len vybrať svoj obľúbený model, ktorý môže byť viac štýlový, alebo naopak taký, ktorí sa stane súčasťou vašich výletov v prírode. Možno aj v momente, keď sa vyberiete na zájazd na Chicago. Možností je naozaj niekoľko a s týmto telefónom nebudete v ničom obmedzovaní.

Najodolnejšia značka mobilného zariadenia

Ak sa budeme rozprávať o tomto mobile a ostatných modeloch rovnakej značky, o odolnosti niet naozaj pochýb. je vybavený extrémne silným Octu-core procesorom, ktorý bol taktovaný na 1,3 GHz a spolu s 3GB RAM tvorí rýchle mobilné zariadenie.

Budete mať možnosť ho používať na najnáročnejšie aplikácie v zlomku sekundy, hrať najintenzívnejšie mobilné hry a zapojiť sa do extrémnych multitaskingov bez pádov a zamŕzania OS. Bez ohľadu na to, čo robíte na tomto drsnom telefóne, nič nebude schopné ho spomaliť. Takže ideálna voľba pre tých, ktorí vedú hektický život, plný adrenalínu a fyzickej aktivity.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!