Najkrajšie góly v histórii futbalu


Každý oddaný futbalový fanúšik pozná veľké mená tohto celosvetového športu, má napozerané legendárne zápasy, pozná akcie svojho obľúbeného klubu a najkrajšie góly, aké v histórii futbalu padli videl hneď niekoľkokrát. Ten, kto sa do futbalu rozumie, pozná známe kluby a hráčov, má výhodu, pretože okrem bezduchého tipovania doma, môže vsadiť aj na stávkovanie a vyhrať nemalé peniaze. Pravdaže, všetko je aj o šťastí, tak aj góly, ktoré sa stali najkrajšími.

Futbal našťastie nepatrí medzi hazardné hry, a teda si ho vychutnávajte až dokým vás neomrzí. V priloženom videu si môžete pozrieť výber tých najkrajších gólov, aké padli do siete v histórii futbalu. Nechýba tu ukážka svetoznámeho gólu argentínskej futbalovej legendy Maradonu, ktorý s loptou prekľučkoval cez pol ihriska a svoj dlhý bez zakončil krásnou strelou do brány súpera. O niekoľko rokov neskôr padol podobný gól ako ten Maradonov a jeho strelcom bol Lionel Messi.

Títo dvaja legendárni argentínski futbalisti boli často, nielen kvôli gólom, ale aj pre spôsob svojej hry. Vo videu najlepších gólov sa objavujú aj Rivaldove nožnice, ktorými prekvapil gólmana súperov. Mnoho vydarených a často opakovaných gólov vo svojej futbalovej kariére strelil aj jeden z najlepších futbalistov sveta, súčasný model a idol väčšiny žien, David Beckham.

Vo videu sa môžu fanúšikovia pokochať pohľadom na priamy kop, ktorého exekútorom bol brazílsky futbalový talent, Juninho Pernambucano. Vo videu síce chýba minuloročný presný zásah nášho reprezentanta Miroslava Stocha, ktorým si vyslúžil ocenenie Gól roka 2012 od futbalovej Asociácie FIFA.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!