Leto prežiť jedine v šatách Desigual (a iných)


Všetci iste dobre vieme, ako sa cítime v lete, keď nám nad hlavou pečie slnko, vo vzduchu ani náznak nádeje v podobe akéhosi chladného vetríka, pot nám steká po tvári, po krku, skrátka všade, nebudeme si to radšej vymenúvať a našou jedinou myšlienkou je vtedy tieň, zmrzlina, drink, ventilátor, sexy chlap s vetvou palmy v ruke ovievajúci nás ostošesť. Priznajme si, ktorá z nás v takýchto chvíľach myslí na to, aby vyzerala zvodne, krásne, nežne, sexy, ohromujúco, úchvatne, prenádherne a tak ďalej? No nie, nemyslíme na to, sústredíme sa na zabíjanie hmyzu lietajúceho nám okolo hlavy popritom tom, ako sa nám kocky ľadu rozpúšťajú na hrudi. A presne toto je dôvod, prečo treba na krásu a štýl myslieť popredu a to je presne teraz.

No a čo je v lete lepšie, než jemné, ľahké, rozviate letné šaty, v ktorých sa budeme cítiť najlepšie, ako to v rámci možností bude možné a navyše budeme vyzerať krásne a sexy, pretože sme na to pred pár mesiacmi mysleli? A myslieť je sexy! Poďme sa teda pozrieť na to, čo si môžeme vybrať. Napríklad taká nová kolekcia Desigual dorazila na differenta.sk už dávno a preto nie je dôvod čakať.

V podstate úplnou klasikou, ktorá je všeobecne nejobľúbenejšia, sú mini šaty bez rukávov. Máte na sebe toho naozaj najmenej, ako sa dá, ak teda nechcete chodiť po ulici v plavkách, takže slnko si môže hriať, koľko chce a navyše vás krásne opáli. Pokožka vám dýcha, vy sa neparíte a popravde, čo môže byť viac sexy, než odhalené dámske ramená a nôžky? Čo sa značky Desigual týka, tá ponúka letných mini šiat naozaj nespočetné množstvo v rôznych variantoch, voľné, splývavé, asymetrické, na ramienka, upnuté a takisto s rôznymi vzormi, kvetovanými, tropickými, divokými, pestrofarebnými, umiernenými, elegantnými, nežnými. Uf, je toho naozaj veľa. Presvedčte sa sami, že letné šaty Desigual sú bezednou studnicou fantázie a krásy.

Pokiaľ ste zástancom športovejšieho minimalistického štýlu, určite sa vašou láskou stanú letné šaty Calvin Klein. Jednoduchý strih, jednofarebné prevedenie, oživené netypickými dvojitými ramienkami s ikonickým logom značky. Pre športové duše sú ako stvorené takisto letné šaty Tommy Hilfiger. Rovnako jednoduchý strih, jedna farba, oživené nápisom Tommy na hrudi a pásikmi na rukávoch.

Ak je vašou doménou trendy minimalistická elegancia, nie je nič lepšie než Scotch & Soda. Môžte si vybrať napríklad nadčasové košeľové šaty, čierne prepásané šaty voľného strihu s krátkym rukávom či khaki šaty s netypickými pruhovanými detailmi.

Pre dámy, ktoré neradi ukazujú svoje ramená, má Desigual taktiež skvelé riešenie. Letné minišaty s voľnými rukávmi, ktoré vám budú príjemne viať a zároveň chrániť pred slnečnými lúčmi. Variant, čo sa strihov, farebnosti i vzorov týka, tu nájdete takisto mnoho. Stačí vyberať, v čom chcete byť krásna.

No a nesmieme zabudnúť na maxišaty Desigual. To je jednoducho štýlová lahôdka, ktorá poteší telo i oko. Dlhé maxišaty vždy vyzerajú žensky, nežne a štýlovo, nehovoriac o pocite, ktorý vám tento strih dáva. Pocit voľnosti, ľahkosti, slobody. A nemusíte sa báť, že zahalená budete o niečo menej sexy, práve naopak, zobudíte mužskú fantáziu, ktorá si vie veľmi dobre predstaviť, čo pod nimi skrývate.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!