Ergo + ZľavaDňa – výhodné cestovné poistenie


Čo vám celoročné cestovné poistenie od Erga ponúka a koľko stojí?

Cestovné poistenie patrí medzi najbežnejšie a najčastejšie poistenie, ktoré ľudia uzatvárajú. Preto ho ponúka takmer každá poisťovňa na Slovensku. Ako si teda vybrať to správne poistenie? Poisťovňa Ergo pripravila v spolupráci so známym zľavovým portálom ZlavaDna.sk ponuku celoročného cestovného poistenia za výhodnú cenu už od 17,90 Eur ročne. Za túto cenu získate cestovné poistenie, ktoré bude platiť v Európe, Stredomorí a v Zakaukazských krajinách.

V ponuke je tiež možnosť uzatvoriť rovnaké poistenie pre celú rodinu za 37,90 Eur. Ak by ste mali záujem o poistenie, ktoré platí kdekoľvek na svete, môžete ho uzatvoriť už za 38,90 Eur, prípadne pre celú rodinu za 58,90 Eur ročne. Poistenie bude platné už od druhého dňa od objednávky. Čo sa týka rodinnej varianty, poistenie je v tomto prípade možné uzatvoriť pre 2 dospelé osoby a 2 deti.

O úspešnosti kampane svedčí aj fakt, že toto poistenie si objednalo niekoľko tisíc ľudí a na zľavovom portáli má vynikajúce hodnotenie 9,5 z 10 možných.

Stránka s ponukou:

https://www.zlavadna.sk/zlava_249887_celorocne-cestovne-poistenie-zlavadna

Prečo uzatvoriť cestovné poistenie

Hovoríte si, že vám cestovné poistenie netreba, lebo sa vám ešte nikdy nič v zahraničí nestalo? V tom prípade patríte medzi šťastlivcov. Ako uvádza Igor Raab, produktový manažér z poisťovne Ergo vo videu vyššie, stať sa môže čokoľvek. Tak napríklad prehltnutá osa pri konzumácii pljeskavice v Chorvátsku, zlomená kľúčna kosť pri havárii na štvorkolke v Brazílii, prípadne nehoda motorky v Thajsku, kde sa zdravotné náklady vyšplhali až na 10 000 USD. V tomto prípade sa vám určite zídu asistenčné služby nonstop, ktoré Ergo pri poistení ponúka.

O poisťovni Ergo.

Poisťovňa Ergo vznikla v Nemecku, sídli v meste Düsseldorf a vznikla v roku 1997 zlúčením viacerých spoločností. Na slovenskom trhu pôsobí už vyše 18 rokov a má centrálu v Apollo Business Centre na Prievozskej v Bratislave. Známa je hlavne spoluprácou s viacerými významnými finančnými spoločnosťami pôsobiacimi na Slovensku, ako napríklad UniCredit Bank, Prima banka Slovensko, alebo Amundi Asset Management. Okrem cestovného poistenia ponúka aj možnosť poistenia majetku, životné poistenie, úrazové poistenie či komerčné zdravotné poistenie pre cudzincov. Z toho poistenie majetku, cestovné poistenie a poistenie pre cudzincov môžete uzatvoriť aj online.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!