Zľavová polícia bola v Hoteli Hviezdoslav!


Ešte pred Vianocami minulého roku sa zľavová polícia pozrela do luxusného štvorhviezdičkového hotela Hviezdoslav v Kežmarku, ktorý je v tesnej blízkosti Tatier, a teda ideálny východiskový bod pre turistiku. Preto, ak hľadáte typ na predĺžený víkend alebo dlhšiu oddychovú dovolenku spojenú s aktivitami v prírode, je hotel Hviezdoslav tou ideálnou voľbou pre vás a navyše aj v akciovej cene!

Voucher

Určite už poznáte najväčší slovenský zľavový portál zlavomat.sk a využili ste jeho služby. Práve na tomto portále nájdete množstvo ponúk od výmyslu sveta za neuveriteľné ceny. Celý proces funguje tak, že si kúpite „voucher“ s kódom a ten potom použijete v prospech danej veci alebo pobytu, ktorý ste si kúpili. Pozor, voucheri majú dátum spotreby, takže musíte využiť službu či produkt do expirácie. Čo kúpite najbližšie?

Pobyt za skvelú cenu

Zľavová polícia v spolupráci s televíziou Markíza sa vybrala do hotela Hviezdoslav, v ktorom pobyt si môžete zakúpiť práve na zľavomate. Tu ohodnotila služby, komfort, kuchyňu, prostredie, ale aj celkový dojem. Hotel získal plných päť hviezdičiek a odporúčanie pre klientov. Nezúfajte, ak sa vám nepáči táto ponuka, rôzne ďalšie skvelé zľavy nie len na pobyty nájdete na akcieazlavy.sk alebo zlavy.sk a vyberiete si to pravé orechové pre vás!

Zľavové portály sú skvelé pri vyberaní pobytov, pretože také akčné ponuky nenájdete nikde inde! Budete sa čudovať, keď uvidíte, o aké vysoké percentá z pôvodných cien sú produkty na zľavových portáloch znížené. Už viac nebudete nakupovať inde. Ponuky sa tu rôznia, niektoré sú obmedzené počtom voucherov, iné sú dostupné len určitý čas, ďalšie zostávajú. Choďte si uloviť svoj pobyt v hoteli Hviezdoslav v jednej z tridsiatich izieb, s wellness časťou a saunami na letnú aktívnu dovolenku ešte dnes!

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!