Video návod na montáž deflektorov, vďaka ktorému to zvládnete sami


Určite si nejeden z vás dopraje pohodlnú jazdu vo svojom aute. V týchto horúcich obdobiach to platí dvojnásobne, pretože vysoké teploty sa postarajú o zvýšené nároky. Aby bolo vaše cestovanie podľa vašich predstáv a nemuseli ste sa príliš obmedzovať, využite moderné pomôcky, ktoré sa o to postarajú najlepšie.

Aby bola jazda príjemná a pohodlná

Auto je prispôsobené jazde na dlhé trate a pri určitej rýchlosti. Svojím spôsobom je jeho interiér malým uzavretým priestorom, v ktorom sa pri takejto ceste musíte uspokojiť s aktuálnymi podmienkami. To znamená, že bez ohľadu počasie a vonkajšie podmienky je nutné stráviť určitý čas v ňom. V takýchto prípadoch sa najčastejšie využíva klimatizácia, ktorá v lete príjemne chladí a v zime naopak zahreje. Čo však v prípade, že si predsa len chcete v lete a možno aj v chladnejších časoch okno pootvoriť?

Deflektory všetkých značiek

Fúka vám nepríjemný vietor priamo do tváre a celá jazda je ešte aj hlučná. Vyriešia to deflektory Škoda. Vášmu autu dodajú okrem toho športovejší vzhľad a samozrejme spríjemnia jazdu aj pri otvorenom okne. K dispozícií sú samozrejme deflektory pre všetky typy áut a ich inštalácia podľa video návodu je veľmi jednoduchá.

Deflektor je medzi ľuďmi často nazývaný ofuk. Je to špeciálne tvarovaný plast, ktorý sa privrie do okna. Ako sme už v skratke povedali, slúži na obmedzenie prievanu a s tým súvisiacej tichšej jazdy. Môžete tak jazdiť s pootvorenými okienkami aj pri vyšších rýchlostiach.

Nezabudnite ani na ostatné časti auta

Na ich montáž nebudete potrebovať odborníka a zvládnete to aj svojpomocne. Odborný pohľad by ste si mohli nechať urobiť na stav čelných prevodoviek, pretože bezpečnosť na cestách je veľmi dôležitá a v dovolenkovom období, plnom cestovania to platí asi raz toľko.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!