Rytmus ukázal tenisky za viac ako 3 700 eur


Milovníci streetového oblečenia a športových tenisiek určite poznajú slovo závislosť. Nikdy nemáte dosť, bavia vás farby, vzory, nové vychytávky a jednoducho si neviete povedať nie, keď ide o tenisky. Nie ste v tom sami, veď snáď najznámejší slovensky raper ukázal tenisky za viac ako 3 700 eur, čo môžete vidieť v priloženom vlogu internetového obchodu footshop.sk, avšak, môže sa stať, že prepadnete šialenstvu nazývané okamžitý nákup nových tenisiek.

Zľava na tenisky

A prečo nie? Veď najlepší zľavový kód na nákup na footshop.sk ponúka momentálne zľavový portál akcieazlavy.sk, a tak si môžete vybrať tenisky podľa vášho vkusu a ešte na nich ušetriť. Necháte sa inšpirovať Rytmusovým výberom vo videu alebo si vyberiete tenisky úplne odlišné? Na e-shope footshop.sk nájdete jedine originálne kúsky pre mužov i ženy a či už na bežné nosenie, alebo na poriadny športový tréning. Pri jedných určite neskončíte. Nechajte sa inšpirovať videom, v ktorom uvidíte množstvo rôznych druhov tenisiek.

Ceny prijateľné pre všetkých

Aký limit na nákup tenisiek máte stanovený vy? Vedeli by ste si predstaviť, že by ste minuli na obuv viac ako 3 700 eur? Je to obrovská suma, ktorú si väčšina ľudí nemôže dovoliť, no spevák, ktorý má na konte napríklad známu skladbu Deti Stratenej Generácie, zrejme nemá obmedzený rozpočet. Len si predstavte, koľko rôznych tenisiek by ste si mohli za takúto sumu na footshop.sk kúpiť. Museli by ste si zrejme vyhradiť osobitnú izbu špeciálne na tenisky.

Ak vás priložený vlog s Rytmusom o prezentácii skvelých značkových tenisiek zaujal, sledujte footshop a aj ďalšie videá na ich kanáli na youtube.com, kde budete informovaní o novinkách vo svete tenisiek. Nenechajte si ich ujsť!

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!