Poker so žralokmi


Milujete hazard, radi riskujete a adrenalín je vaše druhé meno, no len obyčajná hra pokru vám už nedodáva ten špecifický pocit? Potom by nemal byť pre vás problém zahrať si ho pod hladinou vody, no nie? Nestačí vám? Tak si k sebe prizvite ako divákov pár žralokov, ktorí budú okolo vás krúžiť, zatiaľ čo vy budete riskovať majetok! Takáto situácia už musí dostať do úzkych aj odvážnejšieho jedinca.

Opísaná situácia nie je žiadnym sience fiction, ale sa aj reálne odohrala, čo si môžete pozrieť na videu. Odvahou sršiaci muži si zahrali poker v životu nebezpečnom prostredí so žralokmi. Ak však nemáte dostatok odvahy, neriskujte, naštudujte si podrobne pravidlá hry poker a zahrajte si ju s priateľmi v pohodlí svojho domova. Môžete hrať len s najlepším priateľom alebo vás okolo stola môže sedieť až osem, no ak budete dokonale ovládať spôsob hry, máte navrch!

Kartová hra poker má hneď niekoľko verzií, preto si dopredu s protihráčmi dohodnite, ktorú z nich budete hrať. Cieľom je, samozrejme, vyhrať čo najväčšiu sumu vložených peňazí. Poker sa hrá s francúzskym balíčkom kariet, ktorý ich obsahuje päťdesiatdva. Na začiatku dostanú všetci hráči po dve karty a hneď potom môže každý z nich vložiť peniaze do banku alebo skončiť. Díler (akýsi rozhodca) vyloží na stôl tri karty, ktoré si môže každý hráč v mysli kombinovať so svojimi a buď zvýšiť stávky, dorovnať, zdržať sa alebo zložiť karty a skončiť.

Díler po ukončení stávok vyloží ďalšiu kartu, po ktorej znova nasledujú stávky. Samozrejme, počet hráčov sa postupne znižuje a ide do tuhého. Na stôl sa vyloží posledná, piata karta, nazývaná river, ktorá ukončuje hru. Hráči ostatnýkrát stavia a postupne ukážu svoje karty. Podľa hierarchického zaradenia kombinácií sa určí víťaz banku.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!