Aj nová stávková kancelária DoubleStar Bet vypísala stávky na MS 2018


Päť miliónov fanúšikov, päť miliónov trénerov. Slovensko opäť po roku čaká športový ošiaľ v súvislosti so začiatkom 82. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Stávkové kancelárie takisto nezaľáhajú a už dávno pred úvodným buly turnaja vypísali niekoľko zaujímavých stávok.

Široká ponuka live stávok, no bez streamu

Stávková kancelária DoubleStar Bet začala svoju činnosť v roku 2017. Patrí pod spoločnosť Program® spol. s r. o, ktorá zároveň patrí k najväčším a najstabilnejším spoločnostiam na trhu so zábavným priemyslom na Slovensku. Na rozdiel od iných menších organizácii podobného typu funguje nielen na internetovej báze, ale takisto aj formou kamenných pobočiek. Konkurenciu sa snaží prebiť širokou ponukou live stávok, no priame prenosy zo zápasov na webe zatiaľ nenájdete. Zaujímavosťou je, že live tipovanie je dostupné aj priamo na pobočke, ktorých je na Slovensku približne 25. V aktuálnom hernom pláne z februára tohto roka nájdete kompletné vysvetlenie možných variácii tipov, čo je vhodné najmä pre menej skúsených hráčov.

DoubleStar Bet vypísal kurzy aj na bratovražedný súboj

Ponuka športov je pomerne bohatá, no ponuka stávok by sa rozhodne dala ešte vylepšiť. Pri dnešných zápasoch futbalovej Premier League či NHL chýbali napríklad tipy na strelcov gólu, hoci pri zámorskej profilige boli k dispozícii stávky na počet bodov konkrétneho hráča. Už dnes má DoubleStar Bet vypísané aj stávky na hokejové majstrovstvá sveta, ktoré sa o necelý týždeň začnú v Dánsku. Ponuka zatiaľ zahŕňa desať zápasov, ktoré sa odohrajú počas prvých dvoch dní. V nich si môžete staviť nielen na víťazstvo vášho favorita, ale taktiež na počet gólov, handicapy či stávku bez remízy. Napríklad, na výhru Slovenska v súboji proti Česku je vypísaný kurz 5,85. Dá sa však predpokladať, že tesne pred začiatkom turnaja bude počet stávok oveľa bohatší.

V silnej konkurencii bude úspechom štvrťfinále

Mnohí slovenskí fanúšikovia nemajú pred blížiacim sa turnajom veľké očakávania. Výsledky v príprave sú síce uspokojivé, no proti náročnejším súperom typu Švédska, Ruska, Švajčiarska či spomínaného Česka bude veľkým úspechom postup do štvrťfinále. Medzi najlepšiu osmičku sme sa za ostatných desať rokov prebojovali len dvakrát. V rokoch 2012 a 2013 bol pritom aj Andrej Sekera, ktorý bude lídrom nášho výberu. Stávková spoločnosť DoubleStar Bet doposiaľ nevypísala stávky na celkové umiestnenie, no za najväčšieho favorita možno považovať Kanadu s Connorom McDavidom. Rusi tesne pred turnajom zmenili trénera, v príprave prehrali štyri zápasy v rade, no určite si dajú pozor, aby sa v zápase so Slovenskom neopakovalo podobné zaváhanie ako z úvodu olympijského turnaja.

Odporúčame

Tipsport je stávka na istotu! Získajte vstupný bonus až 4000 € a sledujte TV prenosy zadarmo!